загрузка...
Блог
27 Лютого, 2021
новости

Пожежна охорона і її основні функції

Пожежна охорона і її основні функції

Пожежна охорона і її основні функції

Пожежа – одна з найпоширеніших надзвичайних ситуацій, яка здатна призвести до людських жертв. Підприємства всіх форм власності в результаті лиха зазнають колосальних збитків, ось чому таке значення має грамотна охорона приміщень від пожару, що є прямим обов’язком керівництва чи власника домоволодіння.

Для цієї мети допускається:

 • залучити державну чи муніципальну службу;
 • задіяти власні ресурси;
 • прийняти пропозиції добровільних структур;
 • укласти договір з приватною компанією.

Що стосується завдань, в залежності від повноважень охорона повинна гарантувати:

 • профілактику пожеж;
 • безперебійну роботу датчиків і систем сигналізації;
 • оповіщення органів МНС;
 • надання першої допомоги постраждалим;
 • евакуацію персоналу або мешканців;
 • збереження майна в зоні спалаху.

Послуги, які входять до охорони

Фірма, що бере на себе зобов’язання в цій сфері, зобов’язується надати своїм клієнтам сучасну протипожежну систему. Завдяки цьому з’явиться можливість вчасно вжити відповідні заходи, ліквідувати загоряння, запобігти людським жертвам і знизити матеріальні збитки.

В офісах, виробничих приміщеннях, торгових залах, житлових будинках наразі повинен бути встановлений мінімальний комплект обладнання. У сигнализационную систему входять приймально-контрольний прилад, тривожна кнопка (стаціонарна чи мобільна), пожежно-димової і ручний пожежний сповіщувач, табло «Вихід» з підсвічуванням і функцією звукового оповіщення.

Роботу сигналізації забезпечує охоронна фірма-підрядник. Перед установкою проводиться повний аудит об’єкта, готується проект системи і її тестування. Охоронне агентство при виборі місць для монтажу, строго дотримується встановлених норм і задіє сертифіковане обладнання, що є обов’язковою вимогою.

Послуга приватної пожежної охорони передбачає:

 • консультації стосовно організації безпеки та захисту об’єктів від вогню;
 • складання проектів і підготовка відповідного пакету документів;
 • монтаж сигналізації та подальше технічне обслуговування.

Основні переваги протипожежної охорони

При повноцінної організації пожежної охорони офіс, підприємство або житловий будинок буде збережений від тих наслідків, які могли б статися через недбале ставлення до цього питання. Від загоряння не застрахований ніхто, і з огляду на значні збитки набагато легше провести профілактичні заходи.

Навіть якщо виникає складна ситуація, за допомогою новітнього обладнання вдається миттєво сповістити всіх, хто знаходиться в будівлі людей, евакуювати громадян, уникнути паніки, зберегти цінне майно і документи. Сигнал моментально надійде на пульт МНС.

Послуга пожежної охорони (Київ) від перевіреного агентства – найкраще рішення. Фірма надаст комплекс рішень «під ключ», невідкладно займається монтажем обладнання, проведе поточний і терміновий ремонт, а при необхідності й модернізацію. За бажанням замовника буде організована протипожежна охорона за допомогою відеоспостереження, встановлені датчики-уловлювачі диму і перепадів температур. Вартість послуг розраховується за певний інтервал часу, у тому числі за годину та за добу. Ціна не йде ні в яке порівняння з тим рівнем спокою, яке отримує кожен клієнт.