загрузка...
Блог
12 Октября, 2020
новости

Відеоспостереження за об’єктом

Фізична охорона з використанням відеокамер в Києві-досить затребувана послуга в багатьох установах: від дитячих садків і лікарень до банків і адміністративних будівель. Наша компанія пропонує послуги відеоспостереження за приміщеннями в Києві, які забезпечують вам безпеку і повне збереження майна на вашому об’єкті.

Послуги які входять до охорони за допомогою відеоспостереження

Охорона приміщень за допомогою відеоспостереження включає в себе наступні послуги:

  • встановлення камер відеоспостереження на території об’єкта;
  • налаштування обладнання та всіх необхідних параметрів;
  • перегляд записів з камер спостереження при необхідності;
  • контроль охоронця за всім, що відбувається на камерах, в режимі реального часу;

Камери відеоспостереження розташовуються по всій території, при цьому всі записи транслюються на екрані комп’ютера, за яким постійно спостерігає охоронець. Цей співробітник знаходиться на посаді постійно. Якщо на камерах видно ситуації, що вимагають втручання, охоронець відправляється на об’єкт і вирішує проблему: видаляє сторонніх з території, викликає поліцію, в залежності від обставин.

Основні переваги фізичної охорони з використання відеоспостереження

Охорона приміщення в поєднанні з роботою охоронця і системою відеоспостереження дає цілий ряд переваг:

  • можливість контролювати ситуацію у всіх приміщеннях;
  • у разі конфліктної ситуації можна надати відеозапис як доказ;
  • цілодобове спостереження, Висока якість зйомки;
  • доступні ціни на послуги;

Завдяки поєднанню роботи досвідченого, відповідального охоронця і якісної техніки ви зможете завжди тримати ситуацію на підприємстві під контролем, спостерігаючи за співробітниками, відвідувачами і усіма робочими процесами. Використання такої системи охорони дозволяє запобігти крадіжкам, шахрайству, агресивній поведінці та іншим конфліктним ситуаціям на роботі.

Висновки

Якщо ви бажаєте замовити систему протипожежної охорони за допомогою відеоспостереження, ви можете звернутися до нас по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Ознайомитися з вартістю установки відеокамер, програмного забезпечення на комп’ютер і послуг охоронця ви можете в прайс-листі на нашому сайті. Ми гарантуємо справність обладнання та високу якість послуг. У нас працюють досвідчені, відповідальні охоронці з великим досвідом роботи на різних об’єктах з відеоспостереженням.